LABORATORY IMAGING s.r.o. - Nabídka zaměstnání

  • 12.4.2024
  • Nabídka zaměstnání

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici: Technická podpora softwaru

Jsme LABORATORY IMAGING s.r.o., česká softwarová firma, která vyvíjí NIS-Elements (NikonImaging Software) – kompletní software pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnýmipracovišti světa.

Zajímá Vás

  • mikroskopie,
  • analýza obrazu,
  • vývoj softwaru?

Náplň práce

  • technická podpora prodejců/uživatelů software,
  • spolupráce s programátory na odstraňování chyb.

Očekáváme

  • pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a zaujetí/nadšení,
  • analytické a technické myšlení,
  • vzdělání technického/přírodovědného směru,
  • znalost technické angličtiny slovem i písmem.

Nabízíme

  • Postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup,
  • pravidelný platový růst,
  • prémie 2x ročně,
  • příjemné prostředí v blízkosti nádraží Praha – Hostivař,
  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti.
Kontakt:
V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu
nabor@lim.cz

Zlatí a stříbrní členové společnosti